Студенти групи "Student+" ВСП "Коломийський економіко-правовий фаховий коледж ДТЕУ" взяли участь у обласних змаганнях автономних роботів "Robotraffic", які проходили 05.11.2024 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.
Команда "Robocat" здобула 1 місце у номінації "Роболабіринт", та команда "Robo-Spider" здобула 2 місце у номінації "Кегельринг".
Вітаємо студентів та бажаємо подальших перемог на Всеукраїнських змаганнях!!!

