Адміністрація та рада студентського самоврядування ВСП " Коломийського економіко - правового фахового коледжу ДТЕУ" вітає студентку групи Фк-11 Захарук Л. І. за зайняте 1 місце з шашок та студентку групи К-11 Запухлу Т. А. за зайняте 3 місце з шахів в особистій першості у Благовіщенському турнірі між студентами навчальних закладів фахової та професійної-технічної освіти Коломийської ТГ.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]