21 жовтня 2021 р. під керівництвом викладача юридичних дисциплін Надії СКОБЛИК відбулося виїзне заняття в ЦНАП Коломийської міської ради. Студенти групи П-31 в рамках вивчення дисципліни "Адміністративне право" мали змогу ознайомитися з роботою одного із найкращих ЦНАПів області і з послугами, які він надає.
Виїзне заняття в ЦНАП
Опубліковано: 21.10.2021 11:53 | Друк | Переглядів: 357

