В межах 13-го Екуменічного соціального тижня, на занятті з предмета екологія 08.10.2020р., студенти групи Т-21 були учасниками Круглого столу: «Роль журналістських розслідувань у вирішенні екологічних проблем: ключ до співпраці активістів та журналістів», який присвячений захисту довкілля.
Участь у круглому столі
Опубліковано: 07.10.2020 14:59 | Друк | Переглядів: 506

