У Коломийському економіко-правовому коледжі відбувся І етап ювілейних Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Змагання започатковано з метою виявлення творчо обдарованої молоді та розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, виявлення майбутньої плеяди митців художнього слова.
Організатор конкурсу – циклова комісія соціально-гуманітарних дисциплін.
У вітальному слові голова циклової комісії Любов Масловська наголосила на значущості українського слова в житті кожного студента, цінності мовних та мовленнєвих компетентностей для загальної культури кожного українця й висловила впевненість, що мовно-літературний конкурс талановитої молоді пройде в справжній творчій атмосфері та виявить справжніх ерудитів мови.
У конкурсі взяли участь студенти І і ІІ курсів всіх спеціальностей.
Журі конкурсу визначило переможців мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка:
I. Карп’юк Ольга, студентка групи Фк -21 ;
II. Бакай Іванна, студентка групи П-21;
III. Корж Танія, студентка групи ОГГ - 21.
У конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика перемогу здобули:
I. Михайлюк Карина, студентка групи П-21;
II. Данюк Вікторія, студентка групи П-21;
III. Карп’юк Ольга, студентка групи Фк - 21
Вітаємо з перемогою в І етапі та бажаємо нових здобутків на ІІ (обласному) етапі міжнародних конкурсів!





