Напередодні 77-ї річниці створення УПА студенти коледжу відвідали експозиційний відділ Коломийського музею національно-визвольної боротьби. Для присутніх було проведено тематичну лекцію на тему: "Зродились ми великої години..." присвячену історії створення ОУН-УПА та боротьбі молоді Коломийщини у міжвоєнний період та під час Другої світової війни за створення національної держави.
Екскурсія в Коломийський музей національно-визвольної боротьби
Опубліковано: 14.10.2019 14:53 | Друк | Переглядів: 541





