26 березня 2018 року студенти третього курсу відділення правознавства разом з викладачем юридичних дисциплін Скоблик Н.П. провели виїзне заняття у Коломийському відділенні № 2 Приватбанку, де ознайомилися із порядком укладання банківських договорів та надання банківських послуг.
Виїзне заняття
Опубліковано: 26.03.2018 12:44 | Друк | Переглядів: 580

