3 жовтня за ініціативи студентів групи П-11 в коледжі стартував флешмоб "Україна понад усе". З цього дня щоп'ятниці студенти кожної групи будуть читати вірші українських поетів, співати українські пісні та стверджуватися в тому, що ми - українці і Батьківщина наша - Україна - єдина, соборна, суверенна.
Флешмоб - Україна понад усе
Опубліковано: 03.10.2014 14:43 | Друк | Переглядів: 1050
